Zawody wędkarskie - Po służbie - KPP Kościan

Po służbie

Zawody wędkarskie

img_1677W dniu 16 kwietnia br. na kanale wojnowickim pod Kościanem odbyły się zawody w wędkarstwie spławikowym z cyklu Grand Prix Policji Województwa Wielkopolskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie. Imprezę wygrała drużyna reprezentująca policje z Rawicza w składzie Robert Garczyński, Bartrosz Walczak, Michał Pilujski .  

Do zawodów stanęło 61 związanych z policją wędkarzy. W zmaganiach drużynowych sklasyfikowano 13 ekip. W zawodach rywalizowano między innymi o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie. Połów trwał cztery godziny i jak ocenili go sami uczestnicy był obfity.  Najlepszym „spławikowcem” okazał się Michał Pilujski z Rawicza, który złowił 6650 g ryby. Kolejne miejsce zajęli Paweł Sibiński  z KPP w Gostyniu z wynikiem 6430 g, a trzecie miejsce  Dariusz Szymanowski z Poznania z wynikiem 4710 g.                                                                  Rywalizacje drużynową wygrała ekipa  Rawicza II przed ekipami reprezentującymi Leszno-II i  z Miejską Górkę.

Największa złowiona  ryba to „Lin”, który ważył ponad 350 g. Szczęśliwcem tego połowu był Przemysław Goplarek. Sędzią głównym był Stefan Janik.  Tradycyjnie po „wędkarskich” zmaganiach nadeszła chwila na wręczanie pucharów i medali. Nie obyło się również bez rozmów i dyskusji o połowach przy stole biesiadnym

img_1677 img_1414

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 img_1442