I miejsce dla drużyny piłkarskiej KPP w Kościanie - Po służbie - KPP Kościan

Po służbie

I miejsce dla drużyny piłkarskiej KPP w Kościanie

dscn2184W miniony piątek na obiekcie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012” przy Gimnazjum w Borowie odbył się „Czempiński Turniej Piłkarski Służb Mundurowych”. W turnieju udział wzięło  6 drużyn. Reprezentacja KPP w Kościanie zdobyła pierwsze miejsce.

W dniu 25 września br. w godz. od 17.00 do 21.30 w obiekcie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012” przy Gimnazjum w Borowie odbył się „Czempiński Turniej Piłkarski Służb Mundurowych”. Organizatorem turnieju był Burmistrz Gminy Czempiń Konrad Malicki. Patronatem Honorowym imprezę objął  Wicewojewoda Wielkopolski Dorota Kinal oraz Komendant Powiatowy Policji w Kościanie insp. Henryk Kasiński.

Wicewojewoda Wielkopolski Dorota Kinal i Burmistrz Gminy Czempiń Konrad Malicki dokonali uroczystego otwarcia turnieju. Podczas powitania wszyscy zawodnicy drużyn piłkarskich otrzymali pamiątkowe koszulki. W turnieju udział wzięło 6 drużyn piłkarskich  tj.  reprezentacja KPP w Kościanie, PSP w Kościanie, OSP w Czempiniu, OSP w Borowie, OSP w Gorzycach i OSP w Głuchowie.

Pierwszy mecz w turnieju rozegrała drużyna KPP w Kościanie z drużyną OSP Gorzyce w którym reprezentacji policji wygrała 5:0. Kolejne mecze naszej reprezentacji były coraz bardziej zacięte. Wszystkie zakończyły się zwycięstwem. W meczu finałowym spotkaliśmy się z drużyną PSP z Kościana wygrywając 4:1. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny OSP Borowo z OSP Czempiń. W tym meczu drużyna OSP z Borowa wygrała 4:0.  Na koniec turnieju kapitanom drużyn wręczono pamiątkowe puchary. Nie zabrakło również drobnych upominków i wspólnych zdjęć.

Wszystkim naszym kolegom  gratulujemy I miejsca  i życzymy kolejnych sukcesów.

{galeria}GALERIE/Turniej{/galeria}