Zawody wędkarskie - Po służbie - KPP Kościan

Po służbie

Zawody wędkarskie

zawody_wdkarskie_2012_wojnowice_013W dniu 21 kwietnia 2012 roku na kanale wojnowickim pod Kościanem odbyły się zawody w wędkarstwie spławikowym z cyklu Grand Prix Policji Województwa Wielkopolskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie. Imprezę wygrała drużyna reprezentująca policje z Nowego Tomyśla w składzie  Bartłomiej Dynowski, Łukasz Waściński i Marek Madaj.

 

Do zawodów stanęło 33 związanych z policją wędkarzy. W zmaganiach drużynowych sklasyfikowano siedem ekip. W zawodach rywalizowano między innymi o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie. Połów trwał cztery godziny i jak ocenili go sami uczestnicy był bardzo obfity .Najlepszym „spławikowcem” okazał się  Łukasz Waściński  z KPP w Nowym Tomyślu , który złowił ponad 13 kg ryby. Kolejne miejsce zajęli  jego koledzy z KPP w Nowym Tomyślu Bartłomiej Dynowski   i Marek Madaj .

Rywalizacje drużynowa wygrała ekipa z Nowego Tomyśla przed ekipami reprezentującymi KPP w Kościanie i KPP w Wolsztynie. Największa złowiona  ryba to „Jaź”, który ważył ponad 0,300 kg. Szczęśliwcem tego połowu był Lucjan Kulas reprezentujący drużynę z KPP w Wolszynie. Sędzią głównym był Marek Jagodziński . Tradycyjnie po zakończonych zawodach wędkarze spotkali się na poczęstunku, gdzie szeroko rozwinęła  się dyskusja o połowach i najlepszym wręczono puchary.

{galeria}GALERIE/21042012{/galeria}