Turniej charytatywny „Piłkarze Dzieciom” - Ciekawe informacje - KPP Kościan

Ciekawe informacje

Turniej charytatywny „Piłkarze Dzieciom”

Data publikacji 20.12.2018

W sobotę (15.12.2018r.) w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie już po raz dziewiąty odbył się turniej charytatywny „Piłkarze dzieciom”. Tegoroczny turniej został zorganizowany dla Daniela Glapiaka. Chłopak podczas poprzednich imprez czynnie pracował przy ich organizacji a teraz sam potrzebuje pomocy.

W turnieju udział wzięło wiele drużyn żeńskich i męskich. Mundurowi również włączyli się w akcję. Na parkiecie walczyły żeńskie drużyny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Reprezentacja Polskiej Policji. Nie zabrakło też kościańskich funkcjonariuszy oraz przyjaciela najmłodszych „sierż. Pyrka”, który dopingował nasze koleżanki.

Policjanci z KPP w Kościanie na stoisku prewencyjnym przybliżali zainteresowanym tematy dotyczące bezpieczeństwa w codziennym życiu. Nie zabrakło również pytań dotyczących zasad wstąpienia do Policji. Policjanci rozdawali również ulotki prewencyjne, a także bardzo ważne wyposażenie podczas wieczornych spacerów - odblaski.