Wprowadzał do sprzedaży podrobione towary - Ciekawe informacje - KPP Kościan

Ciekawe informacje

Wprowadzał do sprzedaży podrobione towary

Data publikacji 21.04.2018

W środę (18.04) policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który oferował do sprzedaży podrobioną odzież znanych marek. Podrobioną odzież sprzedawał na lokalnych bazarach. Ceny sprzedawanych rzeczy były bardzo atrakcyjne w stosunku do kwot, które należałoby zapłacić za oryginalne produkty. Zatrzymany usłyszał już policyjne zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

Funkcjonariusze w środowe przedpołudnie zatrzymali 48-letniego obywatela Bułgarii, który oferował do sprzedaży odzież różnego typu opatrzoną znakami towarowymi różnych marek.  W swojej ofercie miał koszulki sportowe, bluzy, spodnie, swetry. W trakcie zatrzymania mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 250 sztuk różnego rodzaju podrobionej odzieży. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany handlował odzieżą na kilku lokalnych bazarach.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 5 lat.