Odprawa podsumowująca 2016r. - Ciekawe informacje - KPP Kościan

Ciekawe informacje

Odprawa podsumowująca 2016r.

Dzisiaj (24.01) o godz. 10:00 na sali konferencyjnej KPP w Kościanie odbyła się odprawa podsumowująca wyniki pracy naszej jednostki w 2016r. W odprawie udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – insp. Konrad Chmielewski, Starosta Kościański, Burmistrz Śmigla. Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń, Burmistrz Gminy Czempiń, Wójt Gminy Kościan, oraz Prokurator Rejonowy w Kościanie.

 Komendant Powiatowy Policji w Kościanie – mł. insp. Andrzej Zakrzewski podsumował wyniki pracy poszczególnych komórek naszej jednostki. Następnie Starosta Kościański – Bernard Turski podziękował za dotychczasową współpracę między Policją a lokalnymi samorządami, jednocześnie zapewnił o dalszej współpracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kościańskiego.  Prokurator Rejonowy – Marzena Tylińska podsumowała efekty ubiegłorocznej współpracy z naszą jednostką.

Na koniec, wyniki pracy kościańskich policjantów na tle całego garnizonu wielkopolskiego podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Ponadto Komendant wskazał obszary, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę w 2017r. Bardzo istotną kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach, oraz zwalczanie cyberprzestępczości.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za dotychczasową pracę.