Pierwszy laureat konkursu - Konkursy, akcje, inicjatywy - KPP Kościan

Konkursy, akcje, inicjatywy

Pierwszy laureat konkursu

obraz_002Laureatem  pierwszej edycji wakacyjnego konkursu rowerowego został  Pan Jacek Peda z Czempinia. W piątek (11.VII) zwycięzca odebrał nagrodę z rąk Komendanta kościańskiej Policji oraz prezesa stowarzyszenia STOP ŚMIERCI. Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

 

Konkurs cieszy się dużą popularnością, niestety większość nadesłanych maili nie odpowiadała precyzyjnie i wyczerpująco na pierwsze konkursowe pytanie ( zdarzały się odpowiedzi błędne, większość jednak  zawierała tylko częściową odpowiedź ). Już wkrótce zainteresowanym i chcącym się sprawdzić ułatwimy dostęp do wszystkich konkursowych pytań tworząc zbiór materiałów dostępny po kliknięciu baneru „WAKACYJNY KONKURS ROWEROWY” na stronie głównej naszej witryny. Tam też publikować będziemy grono laureatów. 

Dzięki udzieleniu precyzyjnej i wyczerpującej odpowiedzi pierwszy laureat konkursu , wzbogacił się o licznik rowerowy, kamizelkę odblaskową, zestaw pierwszej pomocy oraz komplet materiałów edukacyjno – promocyjnych dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Fundatorem nagród jest kościańskie stowarzyszenie „STOP ŚMIERCI”.obraz_002